BRANŻE
ID:212347

Praca za granicą+kurs prawa jazdy C+E

Opis firmy:

ISSP Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Zatrudnimy kierowców C+E dla naszego klienta firmy transportowej na terenie Niemiec.

Zapewniamy darmowy kurs Prawa jazdy C+E (gwarantowana dobrze płatna praca)

Po zdanym egzaminie gwarantujemy minimum dwuletnie zatrudnienie na terenie Niemiec w zawodzie kierowcy kat C+E

Wymagania:

·                    Chęć podjęcia pracy w zawodzie kierowcy kat C+E na terenie Niemiec

·                    Gotowość na nowe wyzwania i zdobycie doświadczenia

·                    Zaświadczenie o niekaralności

·                    Dobry stan zdrowia

Gwarantujemy:

•          Pokrycie kosztów kursu i egzaminu na prawo jazdy C+E dla wybranych kandydatów, którzy przejdą etap rekrutacji.

•           Atrakcyjne wynagrodzenie

•          Minimum dwuletnia umowa o pracę z niemiecką firmą transportową (na warunkach niemieckich)

•           Zakwaterowanie -  mieszkanie (pokoje dwuosobowe)

•           Dojazd do miejsca zamieszkania (transfer Polska-Niemcy)

•           Podstawowy kurs języka niemieckiego

•           Opiekę koordynatora projektu z naszej strony

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z nr referencyjnym w temacie S/CE (miejscowość)

na adres: rekrutacja@issp.pl oraz dołączanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.