BRANŻE
ID:239560

Praca w Lodziarni

Firma: Lodziarnia ILCONO Otwock

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Otwock

Data publikacji: 2018-04-13

Branża: Gastronomia / Catering, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Liczba wakatów: 4

Liczba godzin dziennie: 6

Opis firmy:

Lodziarnia ILCONO - LODY NATURALNE, w ofercie również gofry, bombole, soki naturalne, koktajle

Opis stanowiska:

Poszukujemy młodych, energicznych i pozytywnie nastawionych uśmiechniętych osób do pracy !!!

[praca od zaraz - lodziarnia ILCONO w Otwocku

Lokal całoroczny, czynne także poza sezonem letnim.

DOWOLNA DYSPOZYCYJNOŚĆ (mile widziane min. 50h/miesięcznie)

Zakres obowiązków:

✔️obsługa klientów (sprzedaż lodów, kawy i innych napojów, gofrów)

✔️dbanie o jakość obsługi

✔️utrzymywanie czystości w lokalu

Oczekujemy:

Wymagania:

  • książeczka SANEPIDU
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminalu POS
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • uśmiech na twarzy😉

Oferujemy:

💰W zamian proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie  ze stawką godzinową, elastyczne godziny pracy i miła atmosferę.

Wyślij CV i przekonaj się na własnej skórze!

CV proszę wysyłać na adres: faberskipawel@gmail.com w tytule  - Otwock praca