BRANŻE
ID:238353

Operator maszyn: wtryskarek/wytłaczarek

Numer referencyjny: a0t5800000FbJ5DAAV

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl

Obowiązki:
  • obsługa maszyn oraz urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • przygotowanie, uruchamianie, nadzorowanie procesu produkcyjnego,
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
  • pakowanie oraz transport wyrobów,
  • obsługa wózka widłowego, żurawi oraz suwnic - nie jest wymagane doświadczenie - możliwość przeszkolenia.
Wymagania:
  • wykształcenie zasadnicze techniczne (kierunek: mechanika/mechatronika),
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic oraz żurawi (możliwość przeszkolenia),
  • mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bogaty pakiet benefitów (pakiet usług medycznych, świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe).
Miejsce pracy: Buk

Obowiązki:obsługa maszyn oraz urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
przygotowanie, uruchamianie, nadzorowanie procesu produkcyjnego,
pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych,
pakowanie oraz transport wyrobów,
obsługa wózka widłowego, żurawi oraz suwnic - nie jest wymagane doświadczenie - możliwość przeszkolenia.

Wymagania:wykształcenie zasadnicze techniczne (kierunek: mechanika/mechatronika),
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
podstawowa znajomość obsługi komputera,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
dodatkowym atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic oraz żurawi (możliwość przeszkolenia),
mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
dofinansowanie do posiłków,
bogaty pakiet benefitów (pakiet usług medycznych, świadczenia socjalne, ubezpieczenie grupowe).