BRANŻE
ID:228130

Magazynier

Opis firmy:

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT i RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 4,7 mld zł przychodów w 2013 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier
Nr ref. W_MAG102014

Miejsce pracy: Zamienie pomiędzy Warszawą a Piasecznem, Centrala Firmy - 30 minut z metra Wilanowska

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu
  • przeładunek towaru wózkiem widłowym/systemowym
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • brak przeciwwskazań do pracy >3m
  • sumienność
  • dokładność
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie dwuzmianowym
  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie dystrybucyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus efekt w zależności od wyników pracy)
  • dostęp do pakietu benefitów