BRANŻE
ID:239794

Centrum Informacji Turystycznej we Wrocławiu poszukuje pracownika

Firma: Centrum Informacji Turystycznej

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-04-24

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 19
  • wtorek:9 - 19
  • środa:9 - 19
  • czwartek:9 - 19
  • piątek:9 - 19
  • sobota:9 - 19
  • niedziela:9 - 19

Opis firmy:

Centrum Informacji Turystycznej działa na Wrocławskim Rynku od ponad 10 lat. Obsługujemy turystów ze wszystkich krajów świata, sprzedajemy pamiątki, rezerwujemy wycieczki, pomagamy przy rezerwacjach noclegów.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do obsługi turystów - udzielanie informacji dotyczące miasta Wrocławia i regionu (Dolny Śląsk) oraz sprzedawanie pamiątek.

Poszukujemy osoby na okres od maja do końca sierpnia.

Oczekujemy:

Poszukujemy osoby sympatycznej, która lubi kontakt z ludźmi, jest dynamiczna i pełna energii. Wymagana jest dyspozycyjność (Centrum Informacji Turystycznej czynne jest 7 dni w tygodniu od godziny 9 do 19, a zatem praca w niektóre weekendy wchodzi w grę).

Wymagania:
  •  język angielski na poziomie co najmniej dobrym
  •  znajomość praktyczna miasta Wrocławia (restauracje, kluby, kina itd.)
Dodatkowy język obcy bardzo mile widziany. Największy priorytet poza angielskim ma język niemiecki.

Doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminalów kart płatniczych mile widziane.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik
  • Luźną, niezobowiązującą atmosferę
  • Kontakt z ludźmi z całego świata
  • Atrakcyjny system premii