BRANŻE
ID:239153

Business Development Specialist (branża rolnicza)

Numer referencyjny: a0t5800000FcPJ8AAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koło

Obowiązki:
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • doradztwo nowym i obecnym klientom firmy,
  • stałe monitorowanie działań konkurencji,
  • udział oraz reprezentowanie firmy w targach i wydarzenia branżowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane z branży rolniczej lub zootechnicznych),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym min 2 lata,
  • mocno rozwinięte umiejętności handlowe oraz interpersonalne,
  • zaangażowanie w powierzone zadania oraz determinacja do osiągania celów sprzedażowych w określonych terminach czasowych (cele miesięczne, kwartalne, roczne),
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w firmie międzynarodowej na stabilnych warunkach,
  • motywacyjny system wynagradzania oraz pakiet szkoleń wprowadzających,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w strukturach firmy,
  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, laptop ze specjalistycznym oprogramowaniem.

Obowiązki:pozyskiwanie nowych klientów oraz realizacja założonych celów sprzedażowych,
doradztwo nowym i obecnym klientom firmy,
stałe monitorowanie działań konkurencji,
udział oraz reprezentowanie firmy w targach i wydarzenia branżowych.

Wymagania:wykształcenie min. średnie (mile widziane z branży rolniczej lub zootechnicznych),
doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym min 2 lata,
mocno rozwinięte umiejętności handlowe oraz interpersonalne,
zaangażowanie w powierzone zadania oraz determinacja do osiągania celów sprzedażowych w określonych terminach czasowych (cele miesięczne, kwartalne, roczne),
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:pracę w firmie międzynarodowej na stabilnych warunkach,
motywacyjny system wynagradzania oraz pakiet szkoleń wprowadzających,
możliwość podnoszenia kwalifikacji w strukturach firmy,
samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, laptop ze specjalistycznym oprogramowaniem.