BRANŻE
ID:232857

Asystent/ka kierownika projektu

Numer referencyjny: ASKR/KAT/0414

Opis firmy:

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Elbląg

Opis stanowiska:

  • koordynacja przyjęć i wysyłki towarów,
  • administracja danych,
  • ścisła współpraca z kierownikiem oddziału.

Oczekujemy:

  • ukończone studia wyższe: metalurgia lub materiałoznawstwo,
  • odbycie staży lub praktyk przygotowujących do podjęcia pracy w zawodzie,
  • uczciwość, rzetelność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pracę w systemie dwuzmianowym.