BRANŻE
ID:240112

Zbieranie zamowien dla sieci Action w Echt

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce: Fahrenheitweg 1, Echt
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Co dostaniesz:
- Atrakcyjne wynagrodzenie 10,01 Euro/h!
- Duza ilosc godzina pracy tygodniowo
- Mozliwosc pracy w nadgodzinach - zarobisz jeszcze wiecej!
- Dodatek wakacyjny 8%  dochodow brutto
- Rezerwa na poczet urlopu 10,43 % dochodow brutto
- Cotygodniowa wyplata
- Umowa na 9 miesiecy z mozliwoscia zatrudnienia bezposrednio u Klienta po tym okresie
- W razie potrzeby zorganizujemy Ci zakwaterowanie oraz transport do/z pracy
- Ubezpieczenie
- Mozliwosc zdobycia doswiadczenia w znanej miedzynarodowej firmie

WYMAGANIA
WYMAGANIA:
– znajomosci jezyka angielskiego lub holenderskiego  na poziomie komunikatywnym mile widziana
– znajomosc jezyka polskiego bardzo dobra
– doswiadczenie na stanowisku zbieracza zamowien mile widziane
– dostepnosc na  dluzszy okres czasu
– brak przeciwskazan do wyrabiania duzej liczby godzin pracy

OPIS STANOWISKA
Do obowiazkow osoby zatrudnionej na funkcji zbieracza zamowien nalezy:
– zbieranie zamowien wg specyfikacji klienta w systemie voicepick
– spelnianie norm ilosciowych oraz jakosciowych zbieranych zamowien
– dbalosc o porzadek na stanowisku pracy

INFORMACJE O FIRMIE
Action B.V. jest jedna z najwiekszych sieci sklepow z artykulami gospodarstwa domowego, produktami pielegnacyjnymi, srodkami czystosci, ozdobami , drobnymi meblami itd