BRANŻE
ID:241338

Zbieracz zamówień w okolicy Nijmegen (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień w okolicy Nijmegen
Miejsce: Bijsterhuizen 3130, 6604 LV Wijchen
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

Poszukujemy zbieraczy zamówień, którzy są gotowi podjąć wyzwanie!

Pracujesz na mroźni w – 25 stopniach Celsjusza, gdzie zbierasz zamówienia mrożonek dla supermarketów oraz stacji benzynowych.

Praca odbywa się przy pomocy systemu voicepick.

Co oferujemy:
  • Atrakcyjna stawka: 11.26 Euro brutto oraz dodatki za pracę w chłodnej temperaturze
  • Zwrot kosztów dojazdu dla osób mieszkających prywatnie
  • Dodatki zmianowe (Praca zmianowa + weekendy)
  • Rezerwa na poczet urlopu 10,43% dochodów brutto
  • COTYGODNIOWA WYPLATA
  • Stały kontakt z koordynatorem
  • Stały dostęp do paska wypłaty oraz planu dzięki aplikacji MyOTTO
WYMAGANIA:
  • chęć do pracy na dłuższy okres czasu
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • posiadanie czynnego prawa jazdy mile widziane
  • brak przeciwwskazań do pracy w chłodnej temperaturze oraz na zmiany i w weekendy
 OPIS STANOWISKA
  •  Praca polega na zbieraniu zamówień i pakowaniu lekkich produktów medycznych, jak np. tabletki.
  • Odbywa się ona w temperaturze niskiej- 4 st oraz w temperaturze cieplej- 18 st Celsjusza.
INFORMACJE O FIRMIE:

DHL jest liderem w branży magazynowania i dostarczania wszelkiego rodzaju przesyłek dla klientów na całym świecie.
Firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest marka rozpoznawalna i godna zaufania.