BRANŻE
ID:241902

Zbieracz zamówień w Jumbo (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień w Jumbo
Ilość godzin w tygodniu: 40
Miejsce: Iabc 5104
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Wynagrodzenia w Jumbo wywołują uśmiech na twarzy, praca umożliwia rozwój, a grafiki rozplanowywane są w taki sposób, aby pracownik mógł sprawdzić się we wszystkich działach. Ponadto Jumbo to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma z sympatycznym zespołem pracowników.

Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od wieku:
  • 18 lat    € 6,32
  • 19 lat    € 7,00
  • 20 lat    € 8,14
  • 21 lat    € 9,47
  • 22 lata    € 12,82

WYMAGANIA
•    Miejsce zamieszkania w pobliżu Bredy
•    Dobra kondycja fizyczna (możliwość wykonywania cięższych prac)
•    Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego
•    Elastyczna dostępność (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin), a w każdym razie dostępność w czwartki, piątki i soboty
•    Dostępność na dłuższy okres
•    Wysoka motywacja: praca w Jumbo odbywa się na zasadzie realizacji celów

OPIS STANOWISKA
Zbieracz zamówień w Jumbo zajmuje się kompletowaniem zamówień za pomocą systemu głosowego, jednocześnie upewniając się, że zamówienia są przygotowywane do wysyłki. W innej sali sortuje się opakowania. Wszystkie skrzynie są sortowane i układane. Praca ta jest fizycznie cięższa. Praca w obu halach odbywa się w systemie dwuzmianowym od 6:00 do 18:00.

INFORMACJE O FIRMIE
Centrum dystrybucji Jumbo jest ogniwem pomiędzy dostawcą a sklepem, prawdziwym sercem sieci Jumbo. Obsługa sklepów odbywa się za pomocą najnowszych technik. Jumbo to firma rodzinna z ambicjami, która potrzeby klienta stawia na pierwszym miejscu. To idealne miejsce na podjęcie super pracy!