BRANŻE
ID:241893

Zbieracz zamówień w Jumbo E-fulfillment Center (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień w Jumbo E-fulfillment Center
Miejsce: Balkweg 2 Den Bosch
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Jako zbieracz zamówień pracujesz w nieformalnym zespole, w którym możesz pracować przez dłuższy czas.  Oferujemy możliwości rozwoju i awansu. Zarobki są zależne od wieku i doświadczenia. Ponadto, staramy się dopasować grafik do twojej dostępności. Praca w Jumbo odbywa się w systemie dwuzmianowym

Wynagrodzenie zależne od wieku:

18/19 - €7,46
20 - €8,11
21 - €9,44
22 lata i starsi €11,91

WYMAGANIA
•    Miejsce zamieszkania w pobliżu Den Bosch
•    Znajomość angielskiego lub holenderskiego jest zaletą, nie musi
•    Elastyczność pod kątem obowiązków i czasu pracy
•    Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
•    Dostępność w piątki – to najbardziej pracowity dzień
•    Dostępność na dłuższy okres
•    Umiejętność precyzyjnego wykonywania pracy
•    Pracujesz szybko, bez szkody dla jakości
•    Niektóre produkty są cięższe – należy mieć fizyczną możliwość noszenia ich

OPIS STANOWISKA

Zbieracz zamówień w Jumbo zajmuje się kompletowaniem zamówień za pomocą skanera ręcznego.  Dotyczy to zarówno produktów świeżych jak i produktów nieżywnościowych. Produkty należy umieszczać prawidłowo w skrzyniach: ciężkie produkty na spodzie, a lżejsze na górze. Niezwykle istotna jest umiejętność precyzyjnego i szybkiego wykonywania pracy. Zamówienia należy przygotować do wysyłki, aby zabrano je do punktu odbioru na terenie Holandii. Klient składa zamówienie, a ty tak naprawdę robisz dla niego zakupy.

INFORMACJE O FIRMIE

Jumbo E-fulfillment Center to centrum dystrybucji, w którym przygotowuje się zamówienia zamawiane przez klientów na stronie internetowej do odebrania w punktach odbioru. Jumbo to firma rodzinna z ambicjami, która potrzeby klienta stawia na pierwszym miejscu. To idealne miejsce na podjęcie super pracy!