BRANŻE
ID:237713

Zbieracz zamówień w Jumbo

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Kraj: Holandia
Miejsce: Woerden, Elst, Breda, Den Bosch
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Gwarantujemy:
  • atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki zmianowe,
  • cotygodniowa wyplate wynagrodzenia,
  • zdobycie cennego doswiadczenia,
  • mozliwosc zakwaterowania (+ dojazd do pracy),
  • przeszkolenie przez doswiadczonych trenerow,
  • opieke koordynatorow,
  • mozliwosc rozwoju w firmie,
Idealny kandydat spelnia ponizsze wymagania :
  • znajduje sie juz na terenie Holandii,
  • porozumiewa sie bezproblemowo w jezyku angielskim lub holenderskim (warunek konieczny)
  • umie pracowac samodzielnie oraz posiada wysoka motywacje do osiagania wyznaczonych celow,
  • posiada doswiadczenie jako Zbieracz Zamowien (mile widziane),
  • cechuje go dokladnosc oraz bezbledne liczenie i myslenie przestrzennne,
  • chce zostac w Holandii na okres co najmniej pol roku,

Opis stanowiska

  • Jako Zbieracz zamowien odpowiedzialny bedziesz za sprawne i prawidlowe kolektowanie zamowien indywidualnych lub do sklepow na terenie calej Holandii (zalezy od charakteru Centrum Dystrybucji).
  • Praca odbywa sie za pomoca systemu VoicePick w jezyku holenderskim lub za pomoca skanera.
  • System pracy jest dwuzmianowy, rowniez w weekendy. (Godziny pracy moga ulec zmianie, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta).

Poszukujemy osob na dluzszy okres czasu min. pol roku!

Oferta pracy skierowana jest dla osób młodych w wieku od 18 do 27 lat, co jest bezpośrednio związane z programem aktywizowania docelowych grup wiekowych na holenderskim  rynku pracy.

Informacje o firmie
Siec Supermarketow Jumbo nalezy do naszych stalych klientow. Do Centrum Dystrybucji (Elst, Woerden, Breda oraz 's Hertogenbosch) poszukujemy zmotywowanych, aktywnych Zbieraczy Zamowien (Orderpickerow), ktorzy zasila szeregi naszych pracownikow na dluzszy okres czasu.