BRANŻE
ID:237714

Zbieracz zamówień w Centrum Dystrybucji AH Pijnacker – Parttime

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz zamówień w centrum dystrybucji

Miejsce pracy: Pijnacker
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia
Stawka godzinowa uzalezniona jest od wieku i prezentuje sie nastepujaco :
18 6,41 Euro/godz
19 6,41 Euro/godz
20 7,31 Euro/godz
21 8,39 Euro/godz
22 9,57 Euro/godz
23+ 10,95 Euro/godz
  • Dodatkowo do kazdej przepracowanej godziny otrzymasz dodatek ADV, oraz dodatki zmianowe.
  • Po rozpoczeciu pracy kazdy nowy pracownik musi przejsc 5-dniowe szkolenie.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w magazynie lub w dziale produkcji bedzie mile widziane,
  • Dobra wymowa i dobry słuch (w związku z tym, że praca odbywa się z wykorzystaniem systemu głosowego),
  • Znajomość języka niderlandzkiego lub polskiego (system jest dostępny po niderlandzku lub polsku),
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Dyspozycyjnosc do pracy na conajmniej 1 rok,
  • Wlasny srodek transportu do pracy oraz zakwaterowanie bedzie mile widziane,
  • Gotowosc do pracy w warunkach chlodni (3-5 stopni)

Opis stanowiska
  • Praca odbywa sie w systemie trzyzmianowym, polega na zbieraniu zamówień ze sklepów przy użyciu systemu głosowego (voicepick).
  • Praca odbywa się także w nocy i w weekendy. Każdy dzień jest inny; ale szybkość i staranność są zawsze na takim samym wysokim poziomie.
  • Zamowienia zbierane sa tylko na hali zimnej (3-5 stopni) – odziez ochronna bedzie zapewniona.
Zmiany odbywaja sie w godzinach :
  • Zmiana dzienna : 7:00-15:00
  • Zmiana nocna : 23:00-7:00
  • Zmiana popoludniowa (SOBOTY) : 17:00-23:00

Do firmy mozna w latwy sposob dostac sie komunikacja miejska.
Adres firmy: Laan Van Ruyven 1, 2645 EE Delfgauw.

Informacje o firmie
Praca w Centrum Dystrybucji Albert Heijn Pijnacker odbywa się siedem dni w tygodniu, niemal non-stop. Dzięki pracy zespołowej i nowoczesnemu systemowi logistycznemu, wszystkie supermarkety otrzymują zamówienia sprawnie i na czas - każdego dnia.