BRANŻE
ID:234273

Zbieracz zamówień dla sieci Action

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce: Fahrenheitweg 1, Echt
    Kraj: Holandia
    Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

CO OFERUJEMY:
  • stawka 10.01 €/godz brutto
  • dodatki za godziny nadliczbowe oraz nocne
  • wypłaty w systemie tygodniowym
  • duża liczba godzin
  • możliwość otrzymania stałego kontraktu po kilku miesiącach!

WYMAGANIA:
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego  na poziomie komunikatywnym
  • znajomość języka polskiego bardzo dobra
  • doświadczenie na stanowisku zbieracza zamówień mile widziane
  • dostępność na  dłuższy okres czasu
  • brak przeciwwskazań do wyrabiania dużej liczby godzin pracy

OPIS STANOWISKA
Do obowiązków osoby zatrudnionej na funkcji zbieracza zamówień należy:
  • zbieranie zamówień wg specyfikacji klienta w systemie voicepick
  • spełnianie norm ilościowych oraz jakościowych zbieranych zamówień
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy