BRANŻE
ID:240108

Zbieracz Zamowien – produkty mrozone w XPO Tilburg (Holandia)

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zbieracz Zamowien – produkty mrozone w XPO Tilburg
Ilość godzin w tygodniu: 30
Miejsce: Marga Klompeweg 10 Tilburg
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Co dostaniesz:
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 10,71 Euro/h! oraz dodatek do kazdej godziny: 11,25%!
- Duza ilosc godzin pracy tygodniowo
- Mozliwosc pracy w nadgodzinach - zarobisz jeszcze wiecej!
- Praca rowniez w weekendy!
- Dodatek wakacyjny 8%  dochodow brutto
- Rezerwa na poczet urlopu 10,43 % dochodow brutto
- Cotygodniowa wyplata
- W razie potrzeby zorganizujemy Ci zakwaterowanie oraz transport do/z pracy
- Ubezpieczenie
- Mozliwosc zdobycia doswiadczenia w najslynniejszym holenderskim supermarkecie
- Staly dostep do paska wyplaty, planu  dzieki aplikacji MyOTTO

WYMAGANIA
Znajomość języka polskiego (system voicepick)
Siła fizyczna
Gotowość do pracy w systemie zmianowym (tylko zmiany popoludniowe oraz nocne)

OPIS STANOWISKA
Poszukujemy zbieraczy zamowien, ktorzy sa gotowi podjac wyzwanie!
Pracujesz na mrozni w – 25 stopniach Celsjusza, gdzie zbierasz zamowienia mrozonek dla supermarketow oraz stacji benzynowych.
praca odbywa sie przy pomocy systemu voicepick.

INFORMACJE O FIRMIE
XPO Supply Chain Netherlands jest dostawcą usług w zakresie logistyki, transportu i spedycji.  Firma zapewnia swoim klientom wysokiej jakości usługi dla całego łańcucha dostaw. XPO Supply Chain jest dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą o zdrowej sytuacji finansowej. Najważniejsze są: zadowolenie klienta i jakość z jednej, a stabilność i rozwój z drugiej strony.