BRANŻE
ID:245204

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu z pieczywem

Opis firmy:

Firma rodzinna funkcjonująca na rynku od 2010r. prowadząca sprzedaż pieczywa na Dworcu Głównym PKP w Katowicach

Opis stanowiska:

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu z pieczywem znajdującym się na hali DWORCA GŁÓWNEGO w KATOWICACH na pół lub pełny etat.

Oczekujemy:

- chęć do pracy i uczenia,
- książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
- praca zmianowa w godzinach od 4:45 – 13:00 oraz od 13:00 -22:00,
- praca również w soboty i niedziele (również wolne)
- praca w sklepie z pieczywem na hali DWORCA GŁÓWNEGO w KATOWICACH

Oferujemy:

- miłą atmosferę w pracy,
- wynagrodzenie na czas,
- premie miesięczne oraz okolicznościowe,
- elastyczny czas pracy - możliwość wpływania na grafik przez co można dostosować czas i dni pracy do swojego planu tygodnia