BRANŻE
ID:243446

Zastępca dyrektora handlowego

Numer referencyjny: a0t5800000ZsoH2AAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Andrychów

Data publikacji: 2018-10-29

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów

Obowiązki:
  • nadzór nad działem handlowym,
  • działania sprzedażowe, kontrola nad realizacją budżetu działu handlowego,
  • pozyskiwanie nowych i obsługa kluczowych klientów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale handlowym firmy produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, rozwój biznesu,
  • kreatywność, zaangażowanie oraz samodzielność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz sprzedażą,
  • motywujące wynagrodzenie + system premiowy,
  • narzędzia pracy w tym samochód służbowy do celów prywatnych,
  • pakiet socjalny,
  • szkolenia oraz kursy.

Obowiązki:nadzór nad działem handlowym,
działania sprzedażowe, kontrola nad realizacją budżetu działu handlowego,
pozyskiwanie nowych i obsługa kluczowych klientów.

Wymagania:wykształcenie wyższe, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale handlowym firmy produkcyjnej,
doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, rozwój biznesu,
kreatywność, zaangażowanie oraz samodzielność.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
możliwość zdobywania doświadczenia w zarządzaniu zespołem oraz sprzedażą,
motywujące wynagrodzenie + system premiowy,
narzędzia pracy w tym samochód służbowy do celów prywatnych,
pakiet socjalny,
szkolenia oraz kursy.