BRANŻE
ID:257286

Zastępca Kierownika Produkcji (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF8GfQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrołęka, Przasnysz, Ciechanów

Obowiązki:
  • nadzorowanie prac personelu i zarządzanie zespołem,
  • zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów,
  • weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu,
  • opracowywanie i zarządzanie grafikiem pracy,
  • monitorowanie i zapewnianie odpowiednich warunków pracy zgodnie z zasadami BHP (miejsce pracy),
  • generowanie raportów i analiza produktywności,
  • motywowanie pracowników, zachęcanie do rozwoju kompetencji twardych i miękkich,
  • bieżące komunikowanie się z innymi działami przedsiębiorstwa.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne),
  • doświadczenie: min. 2 lata na stanowiskach w środowisku produkcyjnym związanych z organizacją i zarządzaniem procesami produkcyjnymi,
  • praktyczna znajomość zarządzania produkcją,
  • zorientowanie na lean manufacturing,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole,
  • umiejętności planowania i organizacji pracy zespołu,
  • umiejętność pracy pod presją zadań i czasu.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • miejsce pracy: Różan powiat makowski, województwo mazowieckie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:nadzorowanie prac personelu i zarządzanie zespołem,
zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów,
weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu,
opracowywanie i zarządzanie grafikiem pracy,
monitorowanie i zapewnianie odpowiednich warunków pracy zgodnie z zasadami BHP (miejsce pracy),
generowanie raportów i analiza produktywności,
motywowanie pracowników, zachęcanie do rozwoju kompetencji twardych i miękkich,
bieżące komunikowanie się z innymi działami przedsiębiorstwa.

Wymagania:wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne),
doświadczenie: min. 2 lata na stanowiskach w środowisku produkcyjnym związanych z organizacją i zarządzaniem procesami produkcyjnymi,
praktyczna znajomość zarządzania produkcją,
zorientowanie na lean manufacturing,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
umiejętność kierowania zespołem i pracy w zespole,
umiejętności planowania i organizacji pracy zespołu,
umiejętność pracy pod presją zadań i czasu.

Oferujemy:atrakcyjne warunki zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
ubezpieczenie na życie,
przyjazną atmosferę pracy.
miejsce pracy: Różan powiat makowski, województwo mazowieckie.