BRANŻE
ID:253647

Zastępca Głównego Księgowego (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNOf8QAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skarszewy, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański

Zadania:
  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • sporządzanie i uzgadnianie rejestru sprzedaży VAT,
  • uzgadnianie kont w zakresie podatku należnego VAT,
  • udział w procesie przygotowania sprawozdań finansowych.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • bardzo dobrej znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych,
  • min. 3- 5 -letniego doświadczenie w dziale finansowo-księgowym na samodzielnym stanowisku,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania oraz rzetelności,
  • znajomości programu Płatnik,
  • swobodnej obsługi MS Office.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i ciągłego rozwoju.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
bieżące analizowanie i uzgadnianie kont księgowych,
sporządzanie i uzgadnianie rejestru sprzedaży VAT,
uzgadnianie kont w zakresie podatku należnego VAT,
udział w procesie przygotowania sprawozdań finansowych.

Od Kandydatów oczekujemy:bardzo dobrej znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych,
min. 3- 5 -letniego doświadczenie w dziale finansowo-księgowym na samodzielnym stanowisku,
dobrej organizacji pracy własnej,
odpowiedzialności za powierzone zadania oraz rzetelności,
znajomości programu Płatnik,
swobodnej obsługi MS Office.

Oferujemy:zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
pracę w stabilnej firmie produkcyjnej,
możliwość uczestnictwa w szkoleniach i ciągłego rozwoju.