BRANŻE
ID:268987

Zarządca obiektów "złota rączka" (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000mQnqQAE

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mulheim an der Ruhl, Niemcy

Miejsce pracy: Mülheim an der Ruhr, Niemcy

Zadania na stanowisku:
  • monitorowanie i organizacja procesów technicznych i przemysłowych w kilku apartamentach,
  • koordynacja, wsparcie i monitorowanie zewnętrznych dostawców usług,
  • planowanie, monitorowanie i wykonywanie prac naprawczych,
  • zapewnienie porządku i czystości w kilku placówkach.
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie zarządzania budynkami,
  • doświadczenie z zakresu konserwacji/napraw w budynkach mieszkalnych,
  • gotowość do pracy w Niemczech,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
  • auto służbowe,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • elastyczne godziny pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania na stanowisku:monitorowanie i organizacja procesów technicznych i przemysłowych w kilku apartamentach,
koordynacja, wsparcie i monitorowanie zewnętrznych dostawców usług,
planowanie, monitorowanie i wykonywanie prac naprawczych,
zapewnienie porządku i czystości w kilku placówkach.

Wymagania:doświadczenie w zakresie zarządzania budynkami,
doświadczenie z zakresu konserwacji/napraw w budynkach mieszkalnych,
gotowość do pracy w Niemczech,
posiadanie prawa jazdy kategorii B,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
odpowiedzialność, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferujemy:umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
auto służbowe,
bezpłatne zakwaterowanie,
elastyczne godziny pracy.