BRANŻE
ID:245131

Współpraca/Staż Dział Księgowości

Firma: Schavemaker Poland Sp. z o.o.

Stanowisko: Stażysta Stażystka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

Data publikacji: 2019-02-08

Branża: Transport / Spedycja, Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Opis firmy:

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą logistyczną. Posiadamy silną sieć transportową
w strategicznych miejscach w Holandii i Polsce.

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem Działu Księgowości otwieramy staż/poszukujemy współpracownika
na stanowisko:

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie, tymczasowo Bielany Wrocławskie

  • współpraca z wszystkimi Działami firmy w obszarze księgowym
  • porządkowanie i dekretowanie dokumentów księgowych
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo księgowego (Exact)
  • księgowanie kosztów, przychodów i rozrachunków w systemie finansowo księgowym
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • sprawdzanie kont księgowych
  • archiwizacja dokumentów
  • pomoc przy kontroli rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, weryfikacja i uzgadnianie sald
  • pomoc przy innych pracach biurowo-administracyjnych

Oczekujemy:

  • wykształcenie w kierunku rachunkowość, ekonomia, finanse, administracja
  • bardzo dobra obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność i samodzielność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra organizacja pracy
Doceniamy:
  • doświadczenie i wiedzę
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • chęć do współpracy
  • pozytywną energię

Oferujemy:

U nas znajdziesz:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie transportowej
  • możliwość zdobycia wiedzy oraz intensywny rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji