BRANŻE
ID:241051

Winobranie 2018, Winobranie Francja, Zbiór winogron

Opis firmy:

PROJECT HARVEST 2018 Kolejny raz zapraszamy Was do wyjazdu z nami na winobranie Francja czeka! :)

Opis stanowiska:

WINOBRANIE FRANCJA 2018 Miejsce pracy: Beaujolais, Francja Praca 8 godzin dziennie z dwugodzinną przerwą obiadową. Wynagrodzenie SMIC 9,88€/godz. brutto.

Zapewniamy zakwaterowanie w winnicy.

Dojazd we własnym zakresie, lub zorganizowanym przez nas transportem autokarowym za dodatkową opłatą. Praca dla studentów!

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza i oczekiwanie na nasz kontakt. http://tnij.at/Winobranie2018 Winobranie to nie tylko ciężka praca w promieniach mocnego południowego słońca. To wspaniale spędzony czas w gronie niesamowitych ludzi. Potwierdzić mogą to osoby, które wyjeżdżają z nami do Francji od początku naszego Projektu Winobranie

Oczekujemy:

Od kandydatów oczekujemy:
- motywacji do pracy;
- wytrzymałości i dobrej kondycji fizycznej;
- komunikatywności;
- umiejętności pracy pod presją czasu;
- znajomość języka francuskiego lub/i angielskiego będzie dodatkowym atutem;
- mile widziani studenci

Oferujemy:

W tym roku winobranie rozpocznie się na przełomie sierpnia i września.

Dane kontaktowe:

Po szczegóły zapraszamy na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/JobDirect/