BRANŻE
ID:246256

WYSTARTUJ Z NAMI

Opis firmy:

Poszukujesz Pracy, Praktyk, Stażu?

24 kwietnia 2019 r. rusza kolejna edycja WYSTARTUJ Z NAMI wejdź na stronę https://wystartujznami.nakiedy.pl/, znajdź interesującego Cię pracodawcę i zapisz się na rozmowę, pamiętaj, że jednego dnia możesz w jednym miejscu umówić się u kilku pracodawców. To nic nie kosztuje - cała impreza jest za free :)

Podkarpackie - Wystartuj z nami – Czas na Fundusze Europejskie to jednodniowa impreza, która odbywać się będzie tym razem w dwóch lokalizacjach:

24 kwietnia 2019 r. w ZSM przy ul. Hetmańskiej 45a

Dlaczego dla młodych?
Bo to swoistego rodzaju targi pracy, na których będzie można się dowiedzieć jak napisać niezawodne CV, jak wypaść bezbłędnie na rozmowie kwalifikacyjnej, jak otworzyć własny biznes, czy jak uruchomić start-upa.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w imprezie?

Zarejestrować się na tej stronie i śledzić wydarzenie ;)

Wystartuj z nami!

Opis stanowiska:

Do dyspozycji u 23 pracodawców mamy ponad 60 stanowisk. Wejdź i zobacz sam: wystartujznami.nakiedy.pl

Oczekujemy:

Zmotywowanych osób, chętnych do podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie u największych pracodawców na Podkarpaciu oraz możliwość zaaranżowania stażu lub praktyki.