BRANŻE
ID:244293

Ustawiacz w dziale szkła

Numer referencyjny: a0t5800000ZtMIkAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lwówek Śląski, Kraśnik

Data publikacji: 2018-12-13

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • nadzór nad procesem produkcji,
  • kontrola produkowanych wyrobów,
  • prowadzenie zapisów kontroli,
  • aktywny udział w pracach zespołu,
  • naprawa usterek zgodnie z kompetencją.
Wymagania:
  • podstawowa umiejętność obsługi suwmiarki będzie atutem,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub podobnym,
  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyników,
  • mile widziany dobry wzrok, zdolności manualne, zręczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (po 8 h dziennie),
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na start! Wraz z dodatkami i premią to ok. 3500 zł brutto miesięcznie, wzrastające wraz ze stażem pracy w firmie,
  • po okresie próbnym atrakcyjne benefity pozapłacowe,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności w renomowanym zakładzie, w Bolesławcu.

Obowiązki:obsługa maszyn produkcyjnych,
nadzór nad procesem produkcji,
kontrola produkowanych wyrobów,
prowadzenie zapisów kontroli,
aktywny udział w pracach zespołu,
naprawa usterek zgodnie z kompetencją.

Wymagania:podstawowa umiejętność obsługi suwmiarki będzie atutem,
mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub podobnym,
nastawienie na rozwój i osiąganie wyników,
mile widziany dobry wzrok, zdolności manualne, zręczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (po 8 h dziennie),
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na start! Wraz z dodatkami i premią to ok. 3500 zł brutto miesięcznie, wzrastające wraz ze stażem pracy w firmie,
po okresie próbnym atrakcyjne benefity pozapłacowe,
możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności w renomowanym zakładzie, w Bolesławcu.