BRANŻE
ID:246952

Ustawiacz maszyn termoformujących

Numer referencyjny: a0t4H00000WJNByQAP

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Obowiązki:
  • obsługa maszyn termoformujących oraz ekstruderów,
  • przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania,
  • wykonywanie przebudów narzędzia formującego,
  • uczestniczenie w naprawach i przeglądach technicznych,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji procesu i wypełnianie raportów,
  • sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.
Wymagania stanowiska:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • mile widziane książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • sumienność, umiejętność pracy w grupie, zdolności manualne.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + dodatek za system czterobrygadowy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
  • bardzo bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, karta Multisport, imprezy okolicznościowe, piknik rodzinny,
  • owocowe środy.

Obowiązki:
-obsługa maszyn termoformujących oraz ekstruderów,
- przygotowanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia i ich bezpiecznego zatrzymania,
- wykonywanie przebudów narzędzia formującego,
- uczestniczenie w naprawach i przeglądach technicznych,
- właściwe prowadzenie dokumentacji procesu i wypełnianie raportów,
- sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.

- doświadczenie w obsłudze maszyn termoformujących,
- gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
- mile widziane książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- wykształcenie średnie techniczne będzie dodatkowym atutem,
- sumienność, umiejętność pracy w grupie, zdolności manualne.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + dodatek za system czterobrygadowy,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w odpowiednich szkoleniach,
- bardzo bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie PZU, karta Multisport, imprezy okolicznościowe, - piknik rodzinny,
- owocowe środy.