BRANŻE
ID:258016

Ustawiacz maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF9LvQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Złotoryja

Obowiązki:
  • ustawianie (przygotowanie) maszyn oraz obsługa automatu tokarskiego zgodnie z instrukcją obsługi, zgodnie ze zleceniem przezbrojenia, ich uruchamianie i śledzenie prawidłowości pracy, konserwacja, naprawa drobnych usterek.
  • właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, materiałów, oprzyrządowania i urządzeń kontrolno-pomiarowych,
  • współudział w przygotowaniu maszyn odpowiednio do wymagań procesu technologicznego, ich uruchamianie i śledzenie prawidłowej obróbki części,
  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem,
  • udział w próbach wdrożenia nowych technologii, próbach oprzyrządowania.
Wymagania:
  • doświadczenie pracy wykonywanej na danym stanowisku,
  • mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (preferowane techniczne mechaniczne),
  • znajomość rysunku technicznego, gotowość do samokształcenia w tym zakresie,
  • umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • zaangażowanie, dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • kartę opieki medycznej,
  • atrakcyjne zarobki powyżej standardów przyjętych na rynku,
  • dodatek do wynagrodzenia za długi urlop,
  • dodatkowy urlop "losowy" w wymiarze do 3 dni,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:ustawianie (przygotowanie) maszyn oraz obsługa automatu tokarskiego zgodnie z instrukcją obsługi, zgodnie ze zleceniem przezbrojenia, ich uruchamianie i śledzenie prawidłowości pracy, konserwacja, naprawa drobnych usterek.
właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń, materiałów, oprzyrządowania i urządzeń kontrolno-pomiarowych,
współudział w przygotowaniu maszyn odpowiednio do wymagań procesu technologicznego, ich uruchamianie i śledzenie prawidłowej obróbki części,
zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi,
wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem,
udział w próbach wdrożenia nowych technologii, próbach oprzyrządowania.

Wymagania:doświadczenie pracy wykonywanej na danym stanowisku,
mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (preferowane techniczne mechaniczne),
znajomość rysunku technicznego, gotowość do samokształcenia w tym zakresie,
umiejętność obsługi suwmiarki i mikrometru,
umiejętność obsługi komputera,
zaangażowanie, dokładność,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
kartę opieki medycznej,
atrakcyjne zarobki powyżej standardów przyjętych na rynku,
dodatek do wynagrodzenia za długi urlop,
dodatkowy urlop "losowy" w wymiarze do 3 dni,
bardzo dobrą atmosferę pracy.