BRANŻE
ID:257623

Ustawiacz maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tFAJ7QAO

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Polska

Obowiązki:
  • przezbrajanie i ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • stała kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację przestojów,
  • wykonywanie napraw narzędzi i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie napraw spawalniczych i ocena połączeń spawanych naprawianych mechanizmów,
  • przygotowanie mechanizmu do wykonania testu niszczącego,
  • udział we wdrożeniach nowych projektów spawalniczych,
  • wykonywanie czynności przeglądowych utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe, mile widziane wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy przy projektach spawalniczych,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność, sumienność, terminowość oraz umiejętności pracy w grupie,
  • znajomość obsługi paneli operatorskich robotów spawalniczych Motoman oraz znajomość technologii spawania MAG, TIG będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat
  • systemy premiowe,
  • stołówkę pracowniczą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • świadczenia świąteczne,
  • pakiet szkoleń,
  • nagrody jubileuszowe.
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem formularza, bądź kontakt pod numerem telefonu 723 979 918. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:przezbrajanie i ustawianie maszyn i urządzeń produkcyjnych,
stała kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację przestojów,
wykonywanie napraw narzędzi i urządzeń produkcyjnych,
wykonywanie napraw spawalniczych i ocena połączeń spawanych naprawianych mechanizmów,
przygotowanie mechanizmu do wykonania testu niszczącego,
udział we wdrożeniach nowych projektów spawalniczych,
wykonywanie czynności przeglądowych utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie zawodowe, mile widziane wyższe techniczne,
doświadczenie w pracy przy projektach spawalniczych,
dyspozycyjność,
dokładność, sumienność, terminowość oraz umiejętności pracy w grupie,
znajomość obsługi paneli operatorskich robotów spawalniczych Motoman oraz znajomość technologii spawania MAG, TIG będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat
systemy premiowe,
stołówkę pracowniczą,
atrakcyjne wynagrodzenie,
świadczenia świąteczne,
pakiet szkoleń,
nagrody jubileuszowe.