BRANŻE
ID:257541

Ustawiacz maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF2q3QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Rawa Mazowiecka, Piotrków Trybunalski, Łódź

Miejsce Pracy : Tomaszów Mazowiecki

Obowiązki:
  • nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek,
  • ustawianie i monitorowanie parametrów procesu wtrysku,
  • montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych,
  • wsparcie w realizacji celów produkcyjnych - ilościowych i jakościowych,
  • szkolenie operatorów w zakresie obsługi wtryskarek,
  • prowadzenie dokumentacji procesowo-produkcyjnej,
  • optymalizacja procesów wtryskowych (poziom scrapu/overusage),
  • określenie zakresu oraz nadzorowanie serwisu form wtryskowych.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość technologii procesu wtrysku,
  • dobra znajomość obsługi i budowy form wtryskowych,
  • umiejętność czytania schematów dokumentacji technicznej,
  • gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (mile widziana).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:nadzorowanie, ustawianie i monitorowanie pracy wtryskarek,
ustawianie i monitorowanie parametrów procesu wtrysku,
montaż, demontaż oraz przezbrajanie form wtryskowych,
wsparcie w realizacji celów produkcyjnych - ilościowych i jakościowych,
szkolenie operatorów w zakresie obsługi wtryskarek,
prowadzenie dokumentacji procesowo-produkcyjnej,
optymalizacja procesów wtryskowych (poziom scrapu/overusage),
określenie zakresu oraz nadzorowanie serwisu form wtryskowych.

Wymagania:minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
dobra znajomość technologii procesu wtrysku,
dobra znajomość obsługi i budowy form wtryskowych,
umiejętność czytania schematów dokumentacji technicznej,
gotowość pracy w systemie zmianowym,
znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet socjalny w ramach ZFŚS.