BRANŻE
ID:254978

Ustawiacz maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNxEdQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
  • przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy,
  • obsługa maszyn i urządzeń do transportu i inne prace pomocnicze,
  • obsługiwanie maszyn przez ich uruchamianie, zasilanie surowcem oraz dobieranie optymalnych parametrów pracy,
  • zmiana wersji wyrobu poprzez wymianę odpowiednich głowic, form wtryskowych lub narzędzi formujących na maszynach,
  • kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcji,
  • zapewnienie dostępności odpowiednich surowców i materiałów do produkcji w urządzeniach dozujących,
  • przeprowadzanie napraw narzędzi i podzespołów maszyn do produkcji,
  • wypełnianie dokumentów i raportów związanych z powierzonymi zadaniami.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w przezbrajaniu i obsłudze wtryskarek/ linii do wytłaczania
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • praktyczna wiedzy z zakresu technologii procesu wtrysku/ wytłaczania,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 509 850 944.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy,
obsługa maszyn i urządzeń do transportu i inne prace pomocnicze,
obsługiwanie maszyn przez ich uruchamianie, zasilanie surowcem oraz dobieranie optymalnych parametrów pracy,
zmiana wersji wyrobu poprzez wymianę odpowiednich głowic, form wtryskowych lub narzędzi formujących na maszynach,
kontrolowanie prawidłowości przebiegu procesu produkcji,
zapewnienie dostępności odpowiednich surowców i materiałów do produkcji w urządzeniach dozujących,
przeprowadzanie napraw narzędzi i podzespołów maszyn do produkcji,
wypełnianie dokumentów i raportów związanych z powierzonymi zadaniami.

Wymagania:wykształcenie min. zawodowe,
doświadczenie w przezbrajaniu i obsłudze wtryskarek/ linii do wytłaczania
dobra organizacja własnej pracy,
praktyczna wiedzy z zakresu technologii procesu wtrysku/ wytłaczania,
umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane).

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w przyjaznej atmosferze.