BRANŻE
ID:242594

Ustawiacz (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsLMDAA3

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świebodzice, Boguszów-Gorce

Obowiązki:
  • ustawianie maszyn produkcyjnych,
  • stała kontrola stanu maszyn i urządzeń,
  • dbałość o ciągłość produkcji i minimalizacja przestojów,
  • naprawa narzędzi i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość technologii spawania metodą MAG, TIG,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie + dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowym środowisku z branży automotive,
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Obowiązki:ustawianie maszyn produkcyjnych,
stała kontrola stanu maszyn i urządzeń,
dbałość o ciągłość produkcji i minimalizacja przestojów,
naprawa narzędzi i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:wykształcenie zawodowe techniczne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość technologii spawania metodą MAG, TIG,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie + dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym,
bogaty pakiet socjalny,
opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowym środowisku z branży automotive,
możliwość poznania nowoczesnych technologii,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i możliwość wdrażania własnych pomysłów.