BRANŻE
ID:245009

Ustawiacz form wtryskowych (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtnJHQAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Kłodzko, Nowa Ruda, Ząbkowice Śląskie

Data publikacji: 2019-01-28

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • ustawianie procesu wtrysku zgodnie z technologią,
  • uruchamianie produkcji detali wraz z wypełnieniem odpowiedniej dokumentacji (raport zlecenia, dozowniki koloru itp.),
  • kontrola detali po uruchomieniu na zgodność z dokumentacją technologiczną,
  • zapewnienie sprawności form, peryferii, robotów, chwytaków i ich ustawień,
  • zgłaszanie przełożonemu problemów związanych z procesem.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w branży tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w pracy związanej z ustawianiem/naprawą maszyn,
  • doświadczenie w ustawianiu robotów, wtryskarek,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • rynkowe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji,
  • dopłatę do ubezpieczenia grupowego,
  • szkolenia wdrożeniowe,
  • realne szanse rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Obowiązki:ustawianie procesu wtrysku zgodnie z technologią,
uruchamianie produkcji detali wraz z wypełnieniem odpowiedniej dokumentacji (raport zlecenia, dozowniki koloru itp.),
kontrola detali po uruchomieniu na zgodność z dokumentacją technologiczną,
zapewnienie sprawności form, peryferii, robotów, chwytaków i ich ustawień,
zgłaszanie przełożonemu problemów związanych z procesem.

Wymagania:mile widziane wykształcenie techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w branży tworzyw sztucznych,
doświadczenie w pracy związanej z ustawianiem/naprawą maszyn,
doświadczenie w ustawianiu robotów, wtryskarek,
dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
rynkowe wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji,
dopłatę do ubezpieczenia grupowego,
szkolenia wdrożeniowe,
realne szanse rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji,
pracę w przyjaznej atmosferze.