BRANŻE
ID:242345

Ustawiacz/Manewrowy

Numer referencyjny: a0t5800000ZsAH4AAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmża, Chełmno, Toruń

Obowiązki:
  • praca przy transporcie i rozładunku miału węglowego oraz kamienia wapiennego,
  • prowadzenie prac manewrowych - współpraca z maszynistą lokomotywy,
  • naprawy oraz utrzymywanie w dobrym stanie technicznym bocznicy kolejowej.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie oraz zdolności mechaniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • czynne uprawnienia do pracy ustawiacza,
  • znajomość przepisów kolejowych,
  • umiejętność prowadzenia prac manewrowych.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny (pikniki firmowe, 2 wypłaty w okolicach świąt, dofinansowanie do wypoczynku młodzieży),
  • pakiet medyczny,
  • karta Multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego np. doskonalenia języka angielskiego na terenie firmy, w godzinach pracy.
Miejsce pracy: Chełmża

Obowiązki:praca przy transporcie i rozładunku miału węglowego oraz kamienia wapiennego,
prowadzenie prac manewrowych - współpraca z maszynistą lokomotywy,
naprawy oraz utrzymywanie w dobrym stanie technicznym bocznicy kolejowej.

Wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie oraz zdolności mechaniczne,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
czynne uprawnienia do pracy ustawiacza,
znajomość przepisów kolejowych,
umiejętność prowadzenia prac manewrowych.

Oferujemy:umowę o pracę,
pakiet socjalny (pikniki firmowe, 2 wypłaty w okolicach świąt, dofinansowanie do wypoczynku młodzieży),
pakiet medyczny,
karta Multisport,
możliwość rozwoju zawodowego np. doskonalenia języka angielskiego na terenie firmy, w godzinach pracy.