BRANŻE
ID:259373

Trener edukacyjny dla dzieci praca zdalna i stacjonarna

Opis firmy:

Poszukujemy trenerów/trenerki do prowadzenia zajęć edukacyjnych zdalnie na terenie całego kraju oraz stacjonarnie/zdalnie na terenie Krakowa (zapraszam na stronę amakidsonline.pl)

Opis stanowiska:

Obowiązki które Cię czekają:

Przeprowadzanie dzieci przez nasze programy szkoleniowe, dbając o wszystkie detale, a więc:

  • Prowadzenie zajęć - i to nie byle jak!
  • Nastawienie na rozwój i dobrą zabawę dzieci.

Oczekujemy:

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, a wręcz obsesji na punkcie swoich podopiecznych i ich rozwoju :)
  • Dyspozycyjności w godzinach popołudniowych od pon do piątku 15:00 - 20:00 oraz soboty od 9:00 do 15:00 - sam ustalasz grafik
  • Empatii i sympatii - chcemy aby wszyscy Cię pokochali. My, dzieci i rodzice.
  • Gotowości na działania, które mają na celu polepszenie jakości naszych usług.
  • Pasji w pracy z dziećmi.
  • Długoterminowej chęci współpracy.

Oferujemy:

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozbudowane szkolenia na wprowadzenie.
  • Możliwość rozwoju i stworzenie ścieżki kariery pedagogicznej/menadżerskiej.
  • Pracę w dobrej atmosferze - którą razem tworzymy!
  • Zespół, który chce Twojego rozwoju i Ciebie na lata
  • Wynagrodzenie stałe na podstawie umowy zlecenie oraz premie finansowe za efekty Twoich podopiecznych i zaangażowania w pracę
  • Możliwość udziału w naszych innych projektach oraz dodatkowych szkoleniach
  • Niespodzianki :)