BRANŻE
ID:242009

Trener/Szkoleniowiec (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Zs4eCAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Głuchów

Data publikacji: 2018-08-16

Branża: Szkolenia / Edukacja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Głuchów

Obowiązki:
  • współprojektowanie i prowadzenie szkoleń operacyjnych dla pracowników,
  • współpraca z kierownikiem liniowym oraz kierownikiem obszaru/operacji z zakresie realizacji celów szkoleniowych,
  • analiza i identyfikacja potrzeb w zakresie potrzeb szkoleniowych,
  • wsparcie pracowników w efektywnym wdrożeniu w środowisko pracy,
  • raportowanie osiągniętych wyników.
Wymagania:
  • 1,5-letnie doświadczenie w obszarze wdrażania nowych pracowników lub uczenia pracy zgodnie z obowiązującymi normami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • doświadczenie w operacjach produkcyjnych lub logistycznych,
  • komunikatywność, otwartość,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • kartę multisport,
  • pracę w znanej firmie.

Obowiązki:współprojektowanie i prowadzenie szkoleń operacyjnych dla pracowników,
współpraca z kierownikiem liniowym oraz kierownikiem obszaru/operacji z zakresie realizacji celów szkoleniowych,
analiza i identyfikacja potrzeb w zakresie potrzeb szkoleniowych,
wsparcie pracowników w efektywnym wdrożeniu w środowisko pracy,
raportowanie osiągniętych wyników.

Wymagania:1,5-letnie doświadczenie w obszarze wdrażania nowych pracowników lub uczenia pracy zgodnie z obowiązującymi normami,
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
doświadczenie w operacjach produkcyjnych lub logistycznych,
komunikatywność, otwartość,
gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat,
atrakcyjne wynagrodzenie,
duże możliwości rozwoju zawodowego,
kartę multisport,
pracę w znanej firmie.