BRANŻE
ID:242811

Transportowiec - Niemcy

Numer referencyjny: a0t5800000ZsKQxAAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2018-09-26

Branża: Transport / Spedycja

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Neutraubling

Zakres obowiązków:
  • transport oznaczonych towarów zgodnie z wyznaczoną trasą,
  • meldowanie dostaw KANBAN w systemie SAP,
  • zabezpiecznie ładunku.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługi suwnic- mile widziane,
  • język niemiecki na poziomie B2 ( w mowie i w piśmie),
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • znajomość podstaw SAP.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2865 euro brutto miesięcznie( 40h w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne.
  • umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • dodatek urlopowy i świąteczny,
  • dobre warunki w miejscu pracy,
  • stała opieka polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Zakres obowiązków:transport oznaczonych towarów zgodnie z wyznaczoną trasą,
meldowanie dostaw KANBAN w systemie SAP,
zabezpiecznie ładunku.

Wymagania:wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych,
uprawnienia do obsługi suwnic- mile widziane,
język niemiecki na poziomie B2 ( w mowie i w piśmie),
prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
dobra kondycja fizyczna,
znajomość podstaw SAP.

Oferujemy:wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2865 euro brutto miesięcznie( 40h w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne.
umowę o pracę tymczasową na czas określony,
dodatek urlopowy i świąteczny,
dobre warunki w miejscu pracy,
stała opieka polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.