BRANŻE
ID:257070

Tool Manager (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF5PoQAK

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski

Obowiązki:
  • nadzór nad budową narzędzi wtryskowych i zgrzewowych,
  • bezpośrednia komunikacja z narzędziowniami na etapie konstrukcji (DFM, tool 3D design/concept) nowych narzędzi, weryfikacja proponowanych przez dostawców rozwiązań, wdrażanie usprawnień już w początkowej fazie projektu,
  • udział w próbach wtryskowych/zgrzewowych dla nowych narzędzi w siedzibach narzędziowni (delegacje służbowe lokalne i zagraniczne,
  • planowanie i zarządzanie projektami z uwzględnieniem celów ekonomicznych i projektowych,
  • aktywne uczestnictwo w projektach prowadzących do zmniejszenia awaryjności narzędzi,
  • koordynacja realizacji wszelkich zmian produktowych,
  • reprezentowanie firmy przed aktualnymi i nowymi klientami, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
  • koordynacja realizowanych projektów wewnątrz firmy (pomiędzy działami uczestniczącymi we wdrożeniu nowego produktu), rozwiązywanie bieżących problemów podczas trwania projektu,
  • udział w opracowaniu nowych zapytań ofertowych w zakresie doboru optymalnych parametrów/rozwiązań dla narzędzi w celu minimalizacji potencjalnych kosztów wytworzenia wyrobu gotowego i samego narzędzia,
  • aktywne poszukiwanie nowych narzędziowni na rynku polskim.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości technologii tworzyw sztucznych,
  • znajomości budowy i działania form wtryskowych,
  • znajomość zagadnień i narzędzi dot. zarządzania projektami,
  • znajomość pakietu MS Office, znajomość SAP mile widziana,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość środowiska CAD,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi: TPM, Lean Manufacturing, 5S.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • udział w ciekawych i ambitnych projektach, pozwalających rozwijać swoje umiejętności
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:nadzór nad budową narzędzi wtryskowych i zgrzewowych,
bezpośrednia komunikacja z narzędziowniami na etapie konstrukcji (DFM, tool 3D design/concept) nowych narzędzi, weryfikacja proponowanych przez dostawców rozwiązań, wdrażanie usprawnień już w początkowej fazie projektu,
udział w próbach wtryskowych/zgrzewowych dla nowych narzędzi w siedzibach narzędziowni (delegacje służbowe lokalne i zagraniczne,
planowanie i zarządzanie projektami z uwzględnieniem celów ekonomicznych i projektowych,
aktywne uczestnictwo w projektach prowadzących do zmniejszenia awaryjności narzędzi,
koordynacja realizacji wszelkich zmian produktowych,
reprezentowanie firmy przed aktualnymi i nowymi klientami, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
koordynacja realizowanych projektów wewnątrz firmy (pomiędzy działami uczestniczącymi we wdrożeniu nowego produktu), rozwiązywanie bieżących problemów podczas trwania projektu,
udział w opracowaniu nowych zapytań ofertowych w zakresie doboru optymalnych parametrów/rozwiązań dla narzędzi w celu minimalizacji potencjalnych kosztów wytworzenia wyrobu gotowego i samego narzędzia,
aktywne poszukiwanie nowych narzędziowni na rynku polskim.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
znajomości technologii tworzyw sztucznych,
znajomości budowy i działania form wtryskowych,
znajomość zagadnień i narzędzi dot. zarządzania projektami,
znajomość pakietu MS Office, znajomość SAP mile widziana,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
znajomość środowiska CAD,
znajomość nowoczesnych narzędzi: TPM, Lean Manufacturing, 5S.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
udział w ciekawych i ambitnych projektach, pozwalających rozwijać swoje umiejętności
możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
pakiet socjalny w ramach ZFŚS.