BRANŻE
ID:281479

Telefoniczny doradca klienta indywidualnego

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. śląskie, Częstochowa

Data publikacji: 2024-04-28

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca dodatkowa

Telefoniczny doradca klienta indywidualnego Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Od 22 lat specjalizujemy się w obsłudze klienta oraz wielokanałowej sprzedaży produktów i usług, a także realizujemy kluczowe projekty dla największych firm w Polsce i na świecie. Obecnie poszukujemy doradców klienta indywidualnego.

Telefoniczny doradca klienta indywidualnego Miejsce pracy: Częstochowa

Główne zadania:

Telefoniczna obsługa klienta Indywidualnego,
Analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty sieci telekomunikacyjnej,
Budowanie dobrych relacji z klientem.

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
Pełna dyspozycyjność od pon. do pt.,
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych,
Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej - mile widziane.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,
Profesjonalny pakiet wdrożeniowy, przygotowujący do pracy,
Stawkę godzinową 27,70 brutto plus wysokie premie i prowizje nawet do 5000 tyś zł,
Pracę na zmiany poranne lub popołudniowe,
Możliwość przejścia na pracę zdalną już po min. 50 godzinach za zgodą przełożonego,
Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
Codzienne wsparcie trenera i managera,
Benefity na lokalizacji : kawa, herbata, świeże owoce, strefa relaksu, karta rabatowa,
Liczne konkursy i dodatkowe bonusy: nagrody rzeczowe, finansowe, zagraniczne wycieczki.