BRANŻE
ID:244030

Technolog specjalista obróbki skrawaniem

Numer referencyjny: a0t5800000ZtAhXAAV

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Cieszyn

Data publikacji: 2018-11-28

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn

Obowiązki:
  • opracowanie dokumentacji technologicznej,
  • nadzór nad wdrożeniem nowych produktów do produkcji i zmianami w procesie,
  • analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • wiedza na temat obróbki skrawaniem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość podstaw ISO/TS - APQP,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju i pozyskania doświadczenia oraz awansu.

Obowiązki:opracowanie dokumentacji technologicznej,
nadzór nad wdrożeniem nowych produktów do produkcji i zmianami w procesie,
analiza i ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne,
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
znajomość oprogramowania CAD,
wiedza na temat obróbki skrawaniem,
umiejętność pracy w zespole,
znajomość podstaw ISO/TS - APQP,
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwości rozwoju i pozyskania doświadczenia oraz awansu.