BRANŻE
ID:239061

Technolog przetwórstwa tworzyw sztucznych (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FcErwAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Koszalin

Data publikacji: 2018-03-20

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • prowadzenie projektów związanych z optymalizacją procesów technologicznych oraz rozwijanie nowych wyrobów firmy w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (projektowanie procesu oraz narzędzi),
  • podejmowanie działań optymalizujących proces produkcji dla produktów obecnych i nowych (m.in. opracowywanie i analiza przyczyn odchyleń parametrów, minimalizacja ilości odpadów itp.),
  • kontakt z dostawcami w celu stałego zapewnienia dostaw materiałów, niezbędnych do wytwarzania produktów firmy (w tym również negocjowanie warunków zakupu),
  • wdrażanie nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i/lub w dziale technologicznym, w szczególności w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziana metoda wytłaczania),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany język techniczny),
  • mile widziane praktyczne doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem specjalistów,
  • dyplom ukończenia szkoły wyższej o profilu technicznym lub chemicznym - warunek konieczny (mile widziane wykształcenie z zakresu inżynierii chemicznej i/lub przetwórstwa tworzyw sztucznych),
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office (Excel), znajomość programu SAP będzie atutem,
  • komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, otwartość na zmiany, samodzielność w działaniu, nastawienia na realizacje celów.
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole wykwalifikowanych specjalistów,
  • realne szanse na rozwój zawodowy oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych,
  • stabilne warunki zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach oraz motywujący system premiowy,
  • niezbędne do wykonywana powierzonych zadań narzędzia pracy m.in. telefon i laptop,
  • możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje.

Obowiązki:prowadzenie projektów związanych z optymalizacją procesów technologicznych oraz rozwijanie nowych wyrobów firmy w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (projektowanie procesu oraz narzędzi),
podejmowanie działań optymalizujących proces produkcji dla produktów obecnych i nowych (m.in. opracowywanie i analiza przyczyn odchyleń parametrów, minimalizacja ilości odpadów itp.),
kontakt z dostawcami w celu stałego zapewnienia dostaw materiałów, niezbędnych do wytwarzania produktów firmy (w tym również negocjowanie warunków zakupu),
wdrażanie nowych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych firmy.

Wymagania:doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku i/lub w dziale technologicznym, w szczególności w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziana metoda wytłaczania),
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziany język techniczny),
mile widziane praktyczne doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem specjalistów,
dyplom ukończenia szkoły wyższej o profilu technicznym lub chemicznym - warunek konieczny (mile widziane wykształcenie z zakresu inżynierii chemicznej i/lub przetwórstwa tworzyw sztucznych),
umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office (Excel), znajomość programu SAP będzie atutem,
komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, otwartość na zmiany, samodzielność w działaniu, nastawienia na realizacje celów.

Oferujemy:pracę w rozwijającym się przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku w zespole wykwalifikowanych specjalistów,
realne szanse na rozwój zawodowy oraz podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych,
stabilne warunki zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach oraz motywujący system premiowy,
niezbędne do wykonywana powierzonych zadań narzędzia pracy m.in. telefon i laptop,
możliwość wpływu na strategiczne dla firmy decyzje.