BRANŻE
ID:240084

Technik utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OZKKKAA5

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Bolesławiec

Data publikacji: 2018-05-07

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec

Obowiązki:
  • bieżące monitorowanie i ocena stanu maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • ustalanie środków zaradczych w przypadku awarii i podejmowanie decyzji w celu naprawienia błędu,
  • efektywne zarządzanie powierzonymi materiałami, narzędziami i sprzętem,
  • raportowanie usterek i wykonanych konserwacji,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • przestrzeganie procedur i standardów bezpiecznej pracy.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne, preferowane - elektryk, elektronik, mechatronik, elektromechanik,
  • doświadczenie w pracy w dziale UR na stanowisku technik UR, elektryk, elektromechanik,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • uprawnienia SEP 1 kV,
  • umiejętność wykonywania napraw maszyn i urządzeń,
  • komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne szkolenia,
  • pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się środowisku międzynarodowym.

Obowiązki:bieżące monitorowanie i ocena stanu maszyn i urządzeń,
usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
ustalanie środków zaradczych w przypadku awarii i podejmowanie decyzji w celu naprawienia błędu,
efektywne zarządzanie powierzonymi materiałami, narzędziami i sprzętem,
raportowanie usterek i wykonanych konserwacji,
dokładność, odpowiedzialność,
przestrzeganie procedur i standardów bezpiecznej pracy.

Wymagania:wykształcenie średnie techniczne, preferowane - elektryk, elektronik, mechatronik, elektromechanik,
doświadczenie w pracy w dziale UR na stanowisku technik UR, elektryk, elektromechanik,
znajomość rysunku technicznego,
uprawnienia SEP 1 kV,
umiejętność wykonywania napraw maszyn i urządzeń,
komunikatywność, chęć rozwoju, umiejętność rozwiązywania problemów,
mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:konkurencyjne wynagrodzenie,
bogaty pakiet socjalny,
szerokie możliwości rozwoju zawodowego, atrakcyjne szkolenia,
pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się środowisku międzynarodowym.