BRANŻE
ID:242694

Technik utrzymania ruchu (bez doświadczenia)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsNmiAAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Tychy

Data publikacji: 2018-09-19

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom, głównie specjalizowanych stanowisk zgrzewania rezystancyjnego,
  • wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniając ich prawidłową eksploatację,
  • wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń i czynności prewencyjnych (PPM),
  • nadzorowanie czynności konserwacyjnych,
  • inicjowanie działań wyjaśniająco-zapobiegawczych w sytuacjach przestojów maszyn.
Wymagania:
  • mile widziane, lecz nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP G1 - E (mile widziane).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
  • stawkę 4200 - 4500 zł + premia kwartalna 15%,
  • umowę o pracę,
  • ubezpieczenie na koszt pracodawcy,
  • pracę na 3 zmiany (dodatek nocny ok. 8 zł za godzinę),
  • badania profilaktyczne,
  • karnety basen, siłownia - za darmo,
  • możliwość wyrobienia karty multisport,
  • rajdy, dni rodzinne, majówki, wyjazdy na narty, mikołajki itp.

Obowiązki:usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom, głównie specjalizowanych stanowisk zgrzewania rezystancyjnego,
wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniając ich prawidłową eksploatację,
wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń i czynności prewencyjnych (PPM),
nadzorowanie czynności konserwacyjnych,
inicjowanie działań wyjaśniająco-zapobiegawczych w sytuacjach przestojów maszyn.

Wymagania:mile widziane, lecz nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym,
umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych,
uprawnienia SEP G1 - E (mile widziane).

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy naszego klienta,
stawkę 4200 - 4500 zł + premia kwartalna 15%,
umowę o pracę,
ubezpieczenie na koszt pracodawcy,
pracę na 3 zmiany (dodatek nocny ok. 8 zł za godzinę),
badania profilaktyczne,
karnety basen, siłownia - za darmo,
możliwość wyrobienia karty multisport,
rajdy, dni rodzinne, majówki, wyjazdy na narty, mikołajki itp.