BRANŻE
ID:244375

Technik utrzymania ruchu

Numer referencyjny: a0t5800000ZtQDCAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Strzegom

Data publikacji: 2018-12-19

Branża: Produkcja / Przemysł, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • wykonywanie terminowych przeglądów maszyn,
  • nadzór nad pracownikami produkcji oraz poprawnością ich pracy, które mogą wpływać na pracę maszyn,
  • należyte prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad poprawną pracą maszyn oraz ich zabezpieczeniami bezpieczeństwa,
  • realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instalacja nowych maszyn i urządzeń, demontaż starych maszyn),
  • zgłaszanie zapotrzebowania dotyczące remontów, modernizacji lub wymiany urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji: karty modyfikacji spawów oraz parametrów spawania, wypełnianie kart awarii oraz kart przeglądów.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe, średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • zdolności manualne,
  • wiedza techniczna,
  • gotowość i chęć do ciągłego rozwoju - podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie naszego klienta z branży automotive,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy z danego obszaru,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych pod okiem utalentowanych profesjonalistów,
  • szkolenia wdrożeniowe i szkoleniowe (profesjonalny onboarding w pierwszy dzień pracy),
  • możliwość współpracy z największymi koncernami samochodowymi na świecie,
  • codzienną współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, w zgranej i przyjaznej atmosferze.

Obowiązki:wykonywanie terminowych przeglądów maszyn,
nadzór nad pracownikami produkcji oraz poprawnością ich pracy, które mogą wpływać na pracę maszyn,
należyte prowadzenie dokumentacji technicznej,
nadzór nad poprawną pracą maszyn oraz ich zabezpieczeniami bezpieczeństwa,
realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instalacja nowych maszyn i urządzeń, demontaż starych maszyn),
zgłaszanie zapotrzebowania dotyczące remontów, modernizacji lub wymiany urządzeń,
prowadzenie dokumentacji: karty modyfikacji spawów oraz parametrów spawania, wypełnianie kart awarii oraz kart przeglądów.

Wymagania:wykształcenie zawodowe, średnie techniczne,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
uprawnienia SEP do 1 kV,
zdolności manualne,
wiedza techniczna,
gotowość i chęć do ciągłego rozwoju - podnoszenia swoich kwalifikacji,
komunikatywność.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie naszego klienta z branży automotive,
wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy z danego obszaru,
atrakcyjny system premiowy,
pakiet benefitów pozapłacowych,
pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych pod okiem utalentowanych profesjonalistów,
szkolenia wdrożeniowe i szkoleniowe (profesjonalny onboarding w pierwszy dzień pracy),
możliwość współpracy z największymi koncernami samochodowymi na świecie,
codzienną współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, w zgranej i przyjaznej atmosferze.