BRANŻE
ID:246302

Technik - ustawiacz maszyn

Numer referencyjny: a0t4H00000WJGUuQAP

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica, Wrocław

Obowiązki:
  • ustawianie maszyn i uruchamianie produkcji,
  • wymiana form w maszynach termoformujacych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z działami narzędziowni i utrzymania ruchu,
  • raportowanie,
  • kontrola jakości produktów.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz znajomość mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z naszym klientem,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • możliwość rozwoju - podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • ciekawą pracę w zespole profesjonalistów,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
-  ustawianie maszyn i uruchamianie produkcji,
- wymiana form w maszynach termoformujacych,
- rozwiązywanie problemów technicznych we współpracy z działami narzędziowni i utrzymania ruchu,
- raportowanie,
- kontrola jakości produktów.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie średnie techniczne,
- dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
- mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz znajomość mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
- mile widziane doświadczenie na pokrewnym stanowisku.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z naszym klientem,
- wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna,
- szkolenia wewnętrzne,
- możliwość rozwoju - podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
- ciekawą pracę w zespole profesjonalistów,
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.