BRANŻE
ID:253867

Technik serwisu turbin wiatrowych (k/m)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNfhbQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Piła, Stargard

Obowiązki:
  • diagnostyka i usuwanie awarii turbin wiatrowych,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych,
  • przygotowywanie dokumentacji i raportów.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • chęć praktycznego poznania działania turbin wiatrowych,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobra sprawność fizyczna,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych. Krajowych i zagranicznych.
Oferujemy:
  • pracę mobilną (siedziba główna firmy w Gorzowie Wielkopolskim, park wiatrowy w Krzęcinie),
  • elastyczny grafik pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych między innymi karta lunchowa, karta multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne,
  • pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych w prestiżowej firmie.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:diagnostyka i usuwanie awarii turbin wiatrowych,
przeprowadzanie okresowych przeglądów turbin wiatrowych,
przygotowywanie dokumentacji i raportów.

Wymagania:znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
wykształcenie min. średnie techniczne,
chęć praktycznego poznania działania turbin wiatrowych,
brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobra sprawność fizyczna,
prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych podróży służbowych. Krajowych i zagranicznych.

Oferujemy:pracę mobilną (siedziba główna firmy w Gorzowie Wielkopolskim, park wiatrowy w Krzęcinie),
elastyczny grafik pracy,
pakiet benefitów pozapłacowych między innymi karta lunchowa, karta multisport oraz ubezpieczenie zdrowotne,
pracę w międzynarodowym koncernie o stabilnej pozycji rynkowej,
możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych w prestiżowej firmie.