BRANŻE
ID:242577

Technik serwisu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OapaeAAB

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Legnica

Obowiązki:
  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta i w warsztacie firmy,
  • kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
  • przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
  • bieżący kontakt z klientem, sprzedaż części i akcesoriów, doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
  • prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne,
  • znajomość zasad budowy i zasad działania silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących, znajomość zasad działania prostowników i baterii,
  • dobra znajomość podstaw mechaniki, w tym budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęć podjęcia pracy mobilnej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • narzędzia potrzebne do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon etc.),
  • szkolenia wdrażające do pracy,
  • możliwość wyrobienia odpowiednich uprawnień potrzebnych do pracy (SEP do 1 kV, uprawnienia do obsługi wózków widłowych i inne),
  • pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, możliwość skorzystania z platformy do nauki języka angielskiego,
  • współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku,
  • rozwojową, ciekawą pracę w miłej atmosferze.

Obowiązki:samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta i w warsztacie firmy,
kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
bieżący kontakt z klientem, sprzedaż części i akcesoriów, doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.

Wymagania:preferowane wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne,
znajomość zasad budowy i zasad działania silników elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących, znajomość zasad działania prostowników i baterii,
dobra znajomość podstaw mechaniki, w tym budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
prawo jazdy kat. B,
chęć podjęcia pracy mobilnej.

Oferujemy:zatrudnienie na pełen etat, na podstawie umowy o pracę,
zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
pracę od poniedziałku do piątku,
narzędzia potrzebne do pracy (samochód służbowy, komputer, telefon etc.),
szkolenia wdrażające do pracy,
możliwość wyrobienia odpowiednich uprawnień potrzebnych do pracy (SEP do 1 kV, uprawnienia do obsługi wózków widłowych i inne),
pakiet benefitów: opieka medyczna Medicover, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, możliwość skorzystania z platformy do nauki języka angielskiego,
współpracę z firmą o stabilnej pozycji na rynku,
rozwojową, ciekawą pracę w miłej atmosferze.