BRANŻE
ID:241481

Technik serwisu (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OaovWAAR

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Siemianowice Śląskie

Obowiązki:
  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta i w warsztacie firmy,
  • kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
  • przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
  • kontakt z klientem, sprzedaż części i akcesoriów, doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
  • prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.
Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe elektromechaniczne/elektrotechniczne,
  • doświadczenie w zawodzie mechanika lub elektromechanika,
  • doświadczenie w naprawie wózków widłowych,
  • znajomość podstaw elektrotechniki (budowy i zasady działania silników prądu stałego, zmiennego oraz prostowników),
  • dobra znajomość podstaw mechaniki, w tym budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • rzetelność, zorganizowanie, odpowiedzialność, przedsiębiorczość.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od razu na 12 miesięcy!
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
  • bogaty pakiet benefitów (wyjazdy integracyjne, paczki na święta),
  • opiekę medyczną Medicover,
  • darmową kartę sportową,
  • bilety do kin i teatrów!

Obowiązki:samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u klienta i w warsztacie firmy,
kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
kontakt z klientem, sprzedaż części i akcesoriów, doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.

Wymagania:wykształcenie min. zawodowe elektromechaniczne/elektrotechniczne,
doświadczenie w zawodzie mechanika lub elektromechanika,
doświadczenie w naprawie wózków widłowych,
znajomość podstaw elektrotechniki (budowy i zasady działania silników prądu stałego, zmiennego oraz prostowników),
dobra znajomość podstaw mechaniki, w tym budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych,
prawo jazdy kat. B,
rzetelność, zorganizowanie, odpowiedzialność, przedsiębiorczość.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od razu na 12 miesięcy!
niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop),
bogaty pakiet benefitów (wyjazdy integracyjne, paczki na święta),
opiekę medyczną Medicover,
darmową kartę sportową,
bilety do kin i teatrów!