BRANŻE
ID:241607

Technik serwisu Jungheinrich

Numer referencyjny: a0t5800000OasE5AAJ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
  • samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych (wraz z baterią, prostownikiem i osprzętem dodatkowym) u klienta i warsztacie firmy,
  • kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
  • przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
  • doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
  • prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli,
  • znajomość budowy i zasad działania silników elektrycznych, prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących,
  • znajomość zasad działania prostowników i baterii.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • pakiet licznych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, platforma do nauki języków obcych)
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop).

Obowiązki:samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych (wraz z baterią, prostownikiem i osprzętem dodatkowym) u klienta i warsztacie firmy,
kontrola rozchodu i przychodu części zamiennych oraz stanu magazynu,
przeprowadzanie prezentacji sprzętu,
doradztwo w sprawie napraw i konserwacji,
prowadzenie tygodniowych zestawień protokołów napraw.

Wymagania:minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli,
znajomość budowy i zasad działania silników elektrycznych, prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących,
znajomość zasad działania prostowników i baterii.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę bez okresu próbnego,
możliwość pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
pakiet licznych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kin i teatrów, platforma do nauki języków obcych)
niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop).