BRANŻE
ID:268839

Technik serwisant wewnętrzny (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000000mN3zQAE

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, Legionowo, Wołomin

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie napraw serwisowych - Slitterów w siedzibie firmy,
  • sprawdzanie poprawności działania maszyn,
  • kontakt (w języku angielskim) z innymi placówkami w ramach wsparcia technicznego,
  • prowadzenie dokumentacji / raportów z wykonywanych działań.
Wymagania:
  • wiedza z zakresu mechaniki, budowy, funkcjonowania urządzeń,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wykształcenie min. średnie techniczne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę od poniedziałku do piątku - 2 zmiany (6-14 / 14-22),
  • stabilne zatrudnienie.
Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:wykonywanie napraw serwisowych - Slitterów w siedzibie firmy,
sprawdzanie poprawności działania maszyn,
kontakt (w języku angielskim) z innymi placówkami w ramach wsparcia technicznego,
prowadzenie dokumentacji / raportów z wykonywanych działań.

Wymagania:wiedza z zakresu mechaniki, budowy, funkcjonowania urządzeń,
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
wykształcenie min. średnie techniczne.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
pracę od poniedziałku do piątku - 2 zmiany (6-14 / 14-22),
stabilne zatrudnienie.