BRANŻE
ID:240371

Technik naprawy telefonów (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000OZgorAAD

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Janki

Data publikacji: 2018-05-17

Branża: Telekomunikacja, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Janki

Obowiązki:
  • rozpoznawanie usterek na poziomie modułów,
  • wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych,
  • sprawdzanie działania urządzeń po dokonaniu naprawy.
Wymagania:
  • umiejętność lutowania,
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w trybie dwuzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w montażu/demontażu oraz wymianie modułów urządzeń elektronicznych.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • wynagrodzenie 20 zł brutto/godzinę,
  • pakiet szkoleń,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii,
  • możliwość budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy.

Obowiązki:rozpoznawanie usterek na poziomie modułów,
wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych,
sprawdzanie działania urządzeń po dokonaniu naprawy.

Wymagania:umiejętność lutowania,
zdolności manualne,
dyspozycyjność do pracy w trybie dwuzmianowym,
mile widziane doświadczenie w montażu/demontażu oraz wymianie modułów urządzeń elektronicznych.

Oferujemy:umowę-zlecenie,
wynagrodzenie 20 zł brutto/godzinę,
pakiet szkoleń,
miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii,
możliwość budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy.