BRANŻE
ID:255153

Technik jakości (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sO1bRQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Środa Wielkopolska, Gniezno

Obowiązki:
  • badanie jakości materiału do produkcji,
  • kontrola jakości wyprodukowanego produktu,
  • badanie chemiczno-fizycznych właściwości produktu,
  • dbanie o aparaturę kontrolno-pomiarową,
  • tworzenie raportów, prowadzenie dokumentacji kontroli oraz audytów,
  • terminowa komunikacja ze wszystkimi działami,
  • dbanie o przestrzeganie norm jakościowych oraz ISO.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • wykształcenie techniczne - preferowane o profilu chemicznym, biologicznym,
  • znajomość przepisów BHP,
  • znajomość norm ISO,
  • doświadczenie z używaniem sprzętu pomiarowo-kontrolnego,
  • dokładność i precyzja.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • benefity pozapłacowe,
  • szkolenia pracownicze.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Mateusz Wesołowski, tel. +48 609 080 952.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136

Obowiązki:badanie jakości materiału do produkcji,
kontrola jakości wyprodukowanego produktu,
badanie chemiczno-fizycznych właściwości produktu,
dbanie o aparaturę kontrolno-pomiarową,
tworzenie raportów, prowadzenie dokumentacji kontroli oraz audytów,
terminowa komunikacja ze wszystkimi działami,
dbanie o przestrzeganie norm jakościowych oraz ISO.

Wymagania:doświadczenie w pracy w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
wykształcenie techniczne - preferowane o profilu chemicznym, biologicznym,
znajomość przepisów BHP,
znajomość norm ISO,
doświadczenie z używaniem sprzętu pomiarowo-kontrolnego,
dokładność i precyzja.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
narzędzia niezbędne do pracy,
atrakcyjne warunki finansowe,
benefity pozapłacowe,
szkolenia pracownicze.